888 405 888 OFFICE@MAWT.PL

COMBAT

Modern Combat Hosin-Sul to system, który łączy w sobie walkę wręcz z samoobroną. Został opracowany pod koniec lat 90 tych przez Grzegorza Wyszomierskiego IX Dan. Bazuje na koreańskich sztukach walki takich jak Taekwondo i Hapkido, ale jest cały czas udoskonalany o technik z różnych innych systemów i sztuk walki, które mogą być skuteczne w samoobronie. System początkowo był przeznaczony dla służb mundurowych, co było efektem wieloletniego doświadczenia jego twórcy. Stopniowo został również rozszerzony o techniki samoobrony przeznaczone dla osób cywilnych. Tym samym teraz jest kompleksowym systemem, który może być odpowiednio dostosowywany w zależności od grupy docelowej która jest szkolona.

System zawiera w sobie techniki takie jak uderzenia, kopnięcia, rzuty, uwolnienia ale również techniki obezwładniania, transportowania czy obrony przed nożem, bronią, pałka.

Bazując na tradycyjnych sztukach walki wprowadzono tu również system zdobywania kolejnych pasów. Okres wyszkolenia do czarnego pasa przy regularnych treningach zajmuje około 4 lat.


KIM JESTEŚMY

Martial Arts Wyszomierski Team (MAWT) to grupa instruktorów specjalizująca się przede wszystkim w koreańskich sztukach walki. W ofercie znajdziesz m.in. Taekwondo ITF, Hapkido IHA oraz autorski system walki wręcz – Modern Combat Hosin-Sul.

KONTAKT

Martial Arts Wyszomierski Team
office@mawt.pl
tel. 888 405 888