888 405 888 OFFICE@MAWT.PL

FUNNY FAMILY

Je to zestawy ćwiczeń ogólnorozwojowych na bazie treningu Hapkido i Taekwon-Do Olimpijskiego. Trening zawiera bardzo dużą iloś gier oraz zabaw ruchowych, które świetnie rozwijają motorykę dziecka. Trening od najmłodszych lat rozwija sprawność fizyczną, kształtuje charakter. Poprzez przeplatanie grami, zabawami i rywalizację, dajemy dzieciom szanse sprawdzenia się. Zajęcia te są doskonałe dla dzieci których rozpiera energia, ale też dzieci które są spokojne znajdą coś dla siebie.

Wspólny trening

Dorośli w tej samej godzinie treningowej będą trenować obok swoich pociech, na drugiej Sali gimnastycznej, Hapkido z elementami Combat Hosin Sul. Większość mam twierdzi że jak już jest dziecko to koniec z wolnym czasem. Z relacji rodziców wynika, że brakuje im zajęć podczas których poprawią swoją kondycję fizyczną, odreagują trudny dzień a przy okazji nauczą się walki wręcz. Dodatkową korzyścią jest wspólna pasja z własnym dzieckiem.

KIM JESTEŚMY

Martial Arts Wyszomierski Team (MAWT) to grupa instruktorów specjalizująca się przede wszystkim w koreańskich sztukach walki. W ofercie znajdziesz m.in. Taekwondo ITF, Hapkido IHA oraz autorski system walki wręcz – Modern Combat Hosin-Sul.

KONTAKT

Martial Arts Wyszomierski Team
office@mawt.pl
tel. 888 405 888