888 405 888 OFFICE@MAWT.PL

TRENING PERSONALNY

Trening indywidualny z trenerem to najszybszy sposób na osiągnięcie wymarzonych efektów. Podczas treningu personalnego instruktor dostosowuje ćwiczenia do poziomu ćwiczącego, bierze pod uwagę jego kondycję, wiek, budowę ciała.

TRENER PERSONALNY

Trening personalny jest doskonały również dla osób zaawansowanych, trenujących od dłuższego czasu, ale narzekających na brak efektów. Ponadto trening personalny jest idealnym wyjściem dla osób, które potrzebują bardzo konkretnych ćwiczeń prozdrowotnych, na przykład mających wzmocnić kręgosłup, czy skorygować wady postawy, lub wracających do regularnych treningów po kontuzjach. Polecamy taką formę treningów wszystkim wracającym do ćwiczeń po dłuższej przerwie – indywidualna praca z trenerem pozwoli im na szybszy powrót do dawnej formy.

Trener personalny
GRZEGORZ WYSZOMIERSKI

grzegorz@wyszomierski.pl
tel. 888 405 888


KIM JESTEŚMY

Martial Arts Wyszomierski Team (MAWT) to grupa instruktorów specjalizująca się przede wszystkim w koreańskich sztukach walki. W ofercie znajdziesz m.in. Taekwondo ITF, Hapkido IHA oraz autorski system walki wręcz – Modern Combat Hosin-Sul.

KONTAKT

Martial Arts Wyszomierski Team
office@mawt.pl
tel. 888 405 888