888 405 888 OFFICE@MAWT.PL

KICKBOXING

Dyscyplina sportowa, w której walczy się stosując zarówno bokserskie ciosy pięścią, jak i kopnięcia. Kickboxing - sport rozwijający w sposób holistyczny umiejętności fizyczne, ale również dodatkowo rozwijający cechy psychiczne m.in.: panowanie nad stresem, poczucie własnej wartości, czy pewność siebie.

Zapraszamy na treningi

Na trening można przyjść w dowolnym momencie sezonu. Na pierwsze zajęcia przyjdź wcześniej i przedstaw się trenerowi. Jeśli masz własne rękawice, ochraniacze... to super, nie zapomnij ich zabrać! Jeśli nie masz sprzętu do sparingów, powiedz o tym trenerowi - na sali znajduje się kilka par rękawic, z których można korzystać w czasie treningów. Na sali ćwiczymy bez obuwia. Po treningu pozostaw na macie porządek. Dodatkowo na treningi należy zabierać ze sobą wodę do picia.

KIM JESTEŚMY

Martial Arts Wyszomierski Team (MAWT) to grupa instruktorów specjalizująca się przede wszystkim w koreańskich sztukach walki. W ofercie znajdziesz m.in. Taekwondo ITF, Hapkido IHA oraz autorski system walki wręcz – Modern Combat Hosin-Sul.

KONTAKT

Martial Arts Wyszomierski Team
office@mawt.pl
tel. 888 405 888